Astellas Locobase crema 100g

Momentan acest produs nu mai face parte din oferta noastra.

Cod produs:Q015823
Pret: 39,58 RON

Detalii

Astellas Locobase crema 100g

Indicatii:

Locobase este special conceput si destinat pentru repararea si mentinerea functiei de bariera a pielii.
Nu contine parfum/are un potential foarte scazut de a cauza iritatia/este hipoalergenic si non-comedogenic.
Locobase este punctul de plecare(baza)pentru cremele si unguentele standard /si consta intr-o baza unica in care 70%ulei este dispersat in 30%apa.

Acest important progres stiintific a facut posibil ca Locobase sa aiba o eficienta si o acceptabilitate cosmetica optime/beneficii de mult asteptate de dermatologi si de pacienti.

Utilizare:
Aplicati un strat foarte subtire de Locobase pe toate suprafetele afectate/de 3-4 ori pe zi/daca medicul sau farmacistul dumneavoastra nu va recomanda altfel.
Doctorul dumneavoastra va poate recomanda Locobase ca o terapie de fond/pentru a ajuta procesul de reparare si mentinere a functiei de bariera a pielii.
Alternativ/pe langa aceasta indicatie/medicul dumneavoastra va poate recomanda utilizarea si a altor tratamente topice.
Cand functia de bariera a pielii este intrerupta/este importanta continuarea tratamentului/chiar daca pielea  pare a fi refacuta.
Utilizarea zilnica a  Locobase poate/de asemenea/preveni sau intarzia aparitia simptomelor.

Ambalare:

100gr

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste apostrof (') pentru fraze.

Recenzii

Scrie propria ta recenzie

Faceti recenzie la: Astellas Locobase crema 100g

Cum evaluezi acest produs? *

Pret
0/5
Valoare
0/5
Calitate
0/5
Sus

Transport intern gratuit

Pentru cumparaturi de peste 400 Lei fara TVA, cu limita de greutate!

Confidentialitate garantata

Impachetare sigura

Comanda rapid !

Plata online cu cardul sau in numerar la livrare

Suport garantat !

Poti plasa o comanda si telefonic !